WordCamp Polska 2014 czeka na uczestników

WordCamp Polska 2014 czeka na uczestników

przez -
4 858
wordcamp

WordCamp Polska 2014 to jedna z największych konferencji, związanych bezpośrednio z WordPressem. Odbędzie się ona w dniach 15 – 16 listopada w Warszawie. Jest to piąta z rzędu konferencja, a organizatorzy spodziewają się 250 uczestników oraz ponad 30 prelegentów – w tym kilku z zagranicy. WordCampy są organizowane na całym świecie, jednakże muszą wcześniej zostać zatwierdzane przez Automattic, przez co mają bardziej oficjalny charakter, a ogranizatorzy muszą spełnić szczereg warunków, które gwarantują odpowiedni poziom imprezy.

Ścieżki zaplanowane w trakcie WordCamp Polska 2014:

  • Ścieżka biznesowa
    • Ścieżka tematyczna przeznaczona na prezentacje przedstawiające WordPressa w kontekście rozwiązań dla biznesu, e-commerce, organizacji pracy oraz projektów na większą skalę.
  • Ścieżka developerska
    • Back-end i front-end – czyli samo mięsko! Ile, co i jak można wycisnąć z naszego ukochanego WordPressa.
  • Ścieżka Użytkownik/Blogger/Designer: Aula III
    • Jest to ścieżka tematyczna przeznaczona dla osób, które korzystają z WordPressa bez zgłębiania się w szczegóły jego implementacji. Czyli co i jak, żeby nasze blogi były piękne oraz chętnie odwiedzane – a także o wiele wiele więcej.

Oficjalna część WordCampa będzie się odbywała w budynku nr 37 Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, przy ulicy Nowoursynowskiej 159. Przewidziano także sobotnie Middle Party, czyli imprezję mniej oficjalną.

4 Komentarze

Odpowiedz