WordCamp Polska 2015 już we wrześniu

WordCamp Polska 2015 już we wrześniu

przez -
0 2790
WordCamp Polska 2015

WordCamp Polska 2015 to szósta z kolei edycja najważniejszej konferencji dla polskiej społeczności WordPress. Odbędzie się ona w dniach 12 – 13 września 2015 roku w Krakowie, w Centrum Kongresowym ICE Kraków, położonym przy Rondzie Grunwaldzkim, naprzeciw Wzgórza Wawelskiego. Placówka mieści się przy ul. Marii Konopnickiej 17, zaledwie 20 minut piechotą od Starego Rynku. WordCamp jest konferencją skierowaną do specjalistów IT, programistów PHP, JavaScript oraz technologii front-endowych (HTML, CSS). Konferencja przyciąga również blogerów, osoby związane z designem i projektowaniem interfejsów, SEO, dostarczaniem hostingu czy prawem internetowym.

Głównym tematem przewodnim tegorocznej konferencji WordCamp Polska są Rozwiązania Enterprise dla dużego biznesu pod hasłem: WordPress łączy miejsca, ludzi i technologie. Wszystkie spotkania będą miały miejsce w Sali Kameralnej, na III piętrze Centrum, w której pomieści się 300 osób i 35 prelegentów.

Dla uczestników przygotowano sześć ścieżek tematycznych:

Dołącz do wydarzenia
  • Open – sesja otwierająca Konferencję WordCamp, z tematami z różnej beczki, od ochrony prawa autorskiego poprzez błędy popularnych blogerów aż po tematy bezpieczeństwa.
  • Developer – sesja ściśle programistyczna nakierowana na technologiczne tematy.
  • User – ścieżka skupiająca się głównie na użytkownikach WordPressa: blogerach i właścicielach stron. Tutaj pojawią się tematy użyteczności, dostępności, konwersji czy tworzenia treści.
  • Freelancer – sesja skierowana głównie dla osób pracujących w wolnym zawodzie.
  • Enterprise – wspomniana już wcześniej, ścieżka zawierająca rozwiązania i przykłady projektów dla dużych biznesów.
  • Case Studies – najciekawsze przykłady użycia WordPressa w projektach, o których wam się nie śniło!

Organizatorzy zapraszają także na Contributor Day, czyli warsztaty, dzięki którym każdy może stać się współtwórcą projektu WordPress. Warto zapoznać się dokładnym programem WordCampa.

Brak komentarzy

Odpowiedz