WordPress

WordUp to spotkanie lokalnej społeczności użytkowników WordPressa. Jego celem jest omówienie ciekawych zagadnień, które zostaną zaprezentowane przez prelegentów. Po wykładach odbędzie się integracja i rozmowy wszystkich uczestników. WordUp Łódź #6 został zaplanowany na 12 maja 2016 roku o godzinie 18:30 w pubie Niebostan przy ulicy Piotrkowskiej 17.

Agenda spotkania:

  • Powitanie uczestników
  • Wojciech Wawrzak – Pytanie do prawnika
  • Łukasz Bajsarowicz – Szybki, lekki development WordPress
  • Kamil Porembiński – Jak postawić WordPressa o wysokiej dostępności
  • Networking

WordUp to spotkanie lokalnych miłośników WordPressa – zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Celem spotkania jest omówienie kilku ciekawych zagadnień przedstawionych przez prelegentów w postaci prezentacji oraz networking lokalnej społeczności WordPressa.

Szukasz programistów? Masz problem związany z WordPressem? A może chcesz posłuchać o ciekawych case study innych developerów? WordUp to idealna okazja by trafić na odpowiednich ludzi.

1 komentarz

  1. Może Pan Kamil zdradzi na prelekcji technikę przyspieszania WordPressa, którą potem chłopaki z OSWorld.pl (czy oni się znają?) będą mogli u siebie zastosować, bo strona okropnie się ślumi od jakiegoś czasu (czyżby RPI-hosted?)

Odpowiedz