Wstępny zarys agendy PyCode Conference 2019 opublikowany

Wstępny zarys agendy PyCode Conference 2019 opublikowany

przez -
0 2429
PyCode Conf

Organizatorzy konferencji PyCode Conference 2019 opublikowali wstępny zarys agendy wydarzenia, w tym roku występują tacy działacze i działaczki w Community jak: Anna Wszeborowska, Agata Skamruk, Rae Knowler, Maciej Januszewski czy Mateusz Kraiński i wiele wiele innych.

PyCode Conference to dwa dni konferencji i dzień warsztatowy, termin konferencji przypada na październik 14-16 i odbędzie w pięknym Gdańsku, lokalizacja O4 Coworking.

Wstępna agenda już dostępna

Wstępny zarys agendy wydarzenia został opublikowany, nadal trwają pracę nad programem konferencji więc na dniach zostanie ona zaktualizowana o kolejne prelekcje i warsztaty.

Rejestracja jest otwarta, bilety można nabyć przez stronę: pycode-conference.org
Do wyboru jest kilka rodzai biletów:

  • biznesowe
  • dedykowane dla studentów
  • dla członków Stowarzyszenia Polskiej Grupy Użytkowników Pythona
  • bilety na pierwszy dzień warsztatowy
  • wejściówka combo( warsztaty + konferencja)

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Bilety Diversity

Wydarzenie to wspiera również grupę szeroko rozumianą jako Diversity (różnorodność)
Diversity, które odnosi się do różnorodności zatrudnionych/uczestniczących na wydarzeniach. Odmienność może dotyczyć takich przesłanek jak: płeć, przynależność rasową, przynależność narodową i etniczną, religię, wyznanie, bezwyznaniowość, światopogląd, stopień i rodzaj niepełnosprawności, stan zdrowia, wiek, orientację psychoseksualną czy tożsamość płciową, a także status rodzinny, styl życia, jak również inne możliwe przesłanki dyskryminacyjne.
Aplikacje na darmowy bilet można składać do 25 sierpnia przez stronę: pycode-conference.org

Wsparcie

Konferencje sponsorują takie firmy jak:

Partnerzy wydarzenia to:

Nadal można zostać partnerem wydarzenia, wystarczy się skontaktować z organizatorami przez stronę wydarzenia. Zachęcamy do zapisów na wydarzenie, będzie merytorycznie, zapowiada się turniej konkursowy oraz afterparty.

Brak komentarzy

Odpowiedz