Xonotic 0.8.1 z nowym interfejsem gracza i stylem menu głównego

Xonotic 0.8.1 z nowym interfejsem gracza i stylem menu głównego

przez -
1 2500
Xonotic

Pojawił się Xonotic 0.8.1, świetna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Gra jest oparta o silnik Darkplaces, który to jest modyfikacją quake-engine. W aktualizacji przygotowano trzy nowe mapy: Atelier (Team Deathmatch), Final Rage (pojedynki dwóch graczy) i Warfare (pojedynki dwóch graczy). Przebudowano również cale menu główne, które otrzymało nowy styl – Luma. Poprawiono w nim przyciski, dodano nową czcionkę i ikonki, ulepszono czytelność poszczególnych kategorii. Pojawił się także nowy zestaw celowników.

W interfejsie gracza dodano wielkie zegary czasowe, które pokazuję ile pozostało czasu do pojawienia się tzw. mega itemów typu +100 zdrowia, +100 pancerza. Pojawiły się trzy nowe ulepszenia : Inferno, Magnet i Swapper. System ulepszeń otrzymał ponadto odpowiedni balans, a same ulepszenia otrzymały limity czasowe.

Zaimplementowano kilka nowych trybów Capture The Flag, gdzie mamy dostępne 1, 2, 3 lub nawet 4 flagi na mapie. Administratorzy otrzymali także opcję pokazania graczom okna wyboru następnego trybu gry, po zakończeniu danej mapy.

Xonotic 0.8.1

Podobne artykuły

TP link M7200

przez -
1 345

przez -
0 568

1 komentarz

Odpowiedz