Xonotic 0.8 z nowymi mapami, odświeżonym interfejsem, lepszą fizyką broni

Xonotic 0.8 z nowymi mapami, odświeżonym interfejsem, lepszą fizyką broni

przez -
0 884
Xonotic

Zespół Xonotic ogłosił wydanie Xonotic 0.8, pierwszoosobowej strzelanki opartej o silnik Darkplaces, który to jest modyfikacją quake-engine. Pojawiły się trzy nowe mapy dla trybu gry Capture The Flag: Catharsis, Implosion i Vorix. Każda z nich posiada swoją unikalną infrastrukturę, która pozwala na stosowanie różnego rodzaju taktyki. Dodano także nową ścieżkę dźwiękową X-Force, która jest dostępna na mapie Implosion. Pojawił się całkowicie nowy ekran głosowania na tryb gry, który pokazuje się przed ekranem wyboru następnej mapy.

Xonotic 0.8

Udoskonalono menu główne, w tym: ulepszono kategoryzowanie serwerów, zintegrowano statystyki gracza, przeniesiono sporo innych opcji na przód. Gra od teraz korzysta z biblioteki SDL 2.0, dzięki czemu zwiększono wydajność całej aplikacji.

Xonotic 0.8

Dodano nową broń: Arc, która jest podobna do wielu broni elektrycznych. Spluwa posiada punktowe obrażenia, przegrzewa się po jakimś czasie i ma średni zasięg. Chwilowo broń jest dostępna jedynie dla administratorów, którzy włączą ją domyślnie. W standardowych broniach pojawi się dopiero w następnym wydaniu Xonotica.

Xonotic-0.8-2

Udoskonalono fizykę i balans broni, ze szczególnym uwzględnieniem uwag od społeczności. Szczególną uwagę zwrócono na działanie systemu borni.

Dodano neutralne potwory: Zombi, Wywernę, Maga, Pająka i Shambler. Stworzono do tego specjalny tryb gry: Invasion, w której to musimy walczyć z chmarą potworów na małej arenie, aby wygrać. Aby w niego zagrać, należy pobrać dwie mapy, stworzone do tej rozgrywki: rocketarena_xon_v1r2.pk3 i zulula_invasion_fixed.pk3.

Xonotic 0.8

Pojawiły się premie, które losowo są dodawane na mapie. Mogą zastępować istniejące już wzmocnienia albo pojawiać się losowo na mapie
Xonotic 0.8

Brak komentarzy

Odpowiedz