Xubuntu Team na Ubuntu Developer Summit 2012

1
1328
Xubuntu - nowe logo
Xubuntu - nowe logo

Ubuntu Developer Summit 2012 to coroczne spotkanie społeczności skupionej wokół projektu Ubuntu i jemu pochodnych. Trwało łącznie 4 dni, na których były omawiane decyzje odnośnie przyszłych wydań Xubuntu, a także jego promocji. Na profilu Xubuntu w Google+ pojawiło się zdjęcie kilku członków zespołu rozwijającego system. Byli oni w tym czasie na odbywającym się co pół roku Ubuntu Developer Summit. Na zdjęciu od lewej są: Elizabeth Krumbach (pleia2), Pasi Lallinaho (knome), Micah Gersten (micahg) i Christian Dywan (kalikiana).

Zdjęcia autorstwa pleia2

Został także przeprowadzony wywiad z liderem projektu Pasi Lallinaho, znanym pod pseudonimem knome:

Poprzedni artykułStar Citizen, następca Wing Commandera z wersją na Linuksa?
Następny artykułAndroid kończy 5 lat
Michał Olber
Interesuję się głównie sprzętem i działaniem jego pod systemami GNU/Linux. Testuję różne dystrybucje i robię recenzje. Interesuję się działaniem sprzętu pod Linuksem, dzięki czemu wiem, jaki zestaw komputerowy wybierać :)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj