YSoccer14 opuściło stadium beta

YSoccer14 opuściło stadium beta

przez -
7 535
YSoccer

Po dwóch latach przerwy, niczym feniks z popiołów, odrodziła się otwarto źródłowa gra sportowa YSoccer14. Przy okazji tegorocznej aktualizacji, autorzy zmienili nazwę projektu z Yoda Soccer na YSoccer i ogłosili, że jest już on stabilny. Jest to jedna z niewielu produkcji mogących zadowolić fanów piłki nożnej na Linuksie. Wprawdzie daleko jej do komercyjnych hitów pokroju serii FIFA, czy japońskie Pro Evolution Soccer, jednak amatorzy cieszącego się niegdyś sukcesami Sensible Soccer nie mogą przejść obok niej obojętnie.

YSoccer14 - wygląd

Przeciętną oprawę audiowizualną rekompensuje szybka, dynamiczna rozgrywka i bogaty w opcje edytor drużyn oraz lig. Poza zmianą formacji czy występujących na boisku zawodników, możemy również wpłynąć na warunki pogodowe w jakich rozgrywane będą mecze. Gra umożliwia potyczki w systemie ligowym i pucharowym z wykorzystaniem zespołów zarówno narodowych, jak i klubów – co ciekawe, znajdziemy również ligę polską. Niestety z przyczyn licencyjnych brak tutaj autentycznych drużyn.

 • WybitnyZ

  KONAMI twórca PES przecież jest japońskie.

  • Biję się w pierś jako fan serii i dzięki za uwagę.

 • suore

  Uwaga uwaga!.
  Który pingwin szybszy ten będzie miał
  SpaceChem
  QI6QG-W8D3B-MTX2H

  • suore

   I macie tu jeszcze jeden SpaceChem!
   EVQAB-RFHDH-WA9DE

   W podzięce wystarczą łapki w górę :)

 • tomangelo

  Próbowałem w to grać. Piłka ciągle wylatuje gdy tylko zmienimy kierunek poruszania się, ciężko opanować siłę strzału, wślizgiem ciężko odebrać piłkę. Oczywiście AI nie ma tych problemów.