Zimowisko Linuksowe – Trójmiejska Grupa Użytkowników Linuksa

Zimowisko Linuksowe – Trójmiejska Grupa Użytkowników Linuksa

przez -
1 527
TLUG

Witajcie drodzy użytkownicy thecamels.org, z wielką przyjemnością chciałbym was zaprosić oraz polecić wam Zimowisko organizowane przez Trójmiejską Grupę Użytkowników Linuksa (TLUG), które trwać będzie od 15 do 17 stycznia 2010 roku. Jest to już piąte tego typu Zimowisko organizowane przez TLUG. Miejsce w którym odbędzie się zimowisko to Harcerski Ośrodek Morski w miejscowości Puck.

Każdy uczestnik może się zgłosić do poprowadzenia swoich wykładów podczas zimowiska. Dla wykładowców przewidziana jest zniżka 50%. Tematyka jest bardzo szeroko rozwinięta bo aż od systemów operacyjnych, poprzez sprzęt na zagadnieniach prawnych i społecznych kończąc. Orientacyjny koszt Zimowiska wynosi 160 zł.

Propozycje wystąpień proszę zgłaszać na stronie zimowisko.macuk.pl. Prosimy osoby chętne o rozwieszanie plakatów z informacją o zimowisku. Osoby chętne zobaczyć jak było na poprzednich Zimowisko odsyłam do galerii z tych Zimowisk:

Organizacja takiego Zimowiska zależy głównie od ciekawych prelekcji i uczestników oraz sponsorów. Kontakt: zimowisko(AT)linux.gda.pl. Sponsorzy poprzednich Zimowisk: